•  

    0532 061 27 70

  •  

    info@envoylojistik.com

  • English German Arabic Turkish

Mersin Paketleme Hizmeti

Ambalajlama ve paketleme işlemleri pazarlama ve lojistik alanında çok önemli iki farklı uygulama olarak bilinmektedir. Ambalajlama işlemleri ürünlere yönelik olarak çalışan koruma, bilgi verme ve içermek işlevlerini yerine getirmektedir. Üretilen her tür ürünün korunabilmesi ve en ideal şartlarda satışa sunulabilmesi için belirlenmiş olan standartlarda kaplara yerleştirilmeleri ya da sarılmalarıdır. Ve ambalajlama çalışmaları daha çok pazarlama alanında ön plana çıkmaktadır. Ambalajlama çalışmaları bir konsept içermektedir. Ve bu konsept ile insanların ürünlere teşvik edilmesi sağlanmaktadır. Ürünün rengi, şekli, ağırlığı gibi önemli detaylar ambalajlama ile ortaya çıkmaktadır

Paketleme uygulaması ise lojistik hizmetlere yönelik olarak yapılmaktadır. Ambalajlanmış olan ürünlerin en güvenilir şekilde taşınabilmesi için tüm ürünler en ideal şekilde paketlenmektedir. Bu paketleme uygulamalarında bazı önemli standartlar vardı ve bunlara uygun olarak yapılmalıdır. Bu standartlar her tür ürün taşımacılığı için farklı bazı kriterler içermektedir. En sağlıklı paketleme çalışmaları sonucunda lojistik hizmetleri daha verimli ve düzenli olmaktadır. Mersin lojistik firması sunmuş olduğu gıda lojistik hizmetleri kapsamında depolama ve paketleme alanında destek hizmetleri vermektedir.

Lojistik Açıdan Paketleme Hizmetleri

Lojistik hizmetinin kaliteli ve verimli bir şekilde yapılabilmesi için taşımacılığı yapılan ürünlerin uygun şekilde paketlenmesi ve paketlenmiş olan bu ürünlerin araç içine en iyi şekilde istiflenmesi gerekmektedir. Her tür yol şartlarında sevkiyatların yapıldığı düşünüldüğünde paketleme ve istifleme detayları verimli taşımacılık için gerekli detaylardır.

Lojistik açından paketleme hizmetleri bazı süreçlerde önemli avantajlar sağlamaktadır. Öncelikle standartlar tarafında belirlenmiş olan şartlarda paketlenmiş olan ürünler taşıma ve depolama süresince dış etkenlerden en iyi şekilde korunmaktadır. Özellikle gıda taşımacılığı alanında paketlenmenin etkisi oldukça önemlidir. Depolama aşamasında eğer varsa olumsuz depo şartlarından etkilenmeyecektir. Ve taşıma esnasında her tür yol şartlarında oluşacak sarsıntılar vb. durumlarda dağılma ya da dökülme gibi sorunlar yaşanmayacaktır. Uygun şartlarda paketlenmiş olan ürünler hem depolarda hem de nakliye araçlarında çok ve gereksiz yer tutmayacaktır. Birim başına düşen maliyet çalışmalarında bu detay önemli bir katma değer sağlamaktadır. Uygun şekilde istiflenmiş olan ürünler birim başına düşen nakliye maliyetini azaltmaktadır. Bu nedenle paketleme işlemleri birim maliyetlerinizi etkileyen ince bir detaydır.

Paketleme yapılan ürünlerin taşımacılığında kullanılan işçilik her zaman minimum düzeyde olmaktadır. Ürünleri tek tek taşımak yerine en ideal şekilde paketlenmiş olarak taşımak birim başına düşen işçilik maliyetlerini önemli ölçüde etkilemektedir. Bu durum hem işçilikten hem de zamandan tasarruf etmeye yaramaktadır.

Mersin Lojistik Paketleme

Mersin Lojistik firması olarak kapsamlı bir lojistik hizmeti sunmaktayız. Gıda taşımacılığı ve lojistik hizmetlerinin yanında sektörün tüm gerekliliklerini yakında takip etmekte ve buna göre hizmet ağımızda yenilikler yapmaktayız. Lojistik hizmetleri ile birlikte firmamızın depolama ve paketleme desteklerinde de faydalanabilirsiniz. Profesyonel olarak sunulan tüm hizmetlerimiz için alanında uzman kalifiye bir ekip çalışmaktadır. Her birim kendi içerisinde tüm gereklilikleri yerine getirmektedir. Ve vermiş olduğumuz kaliteli ve donanımlı tüm hizmetlerimizde olduğu gibi paketleme hizmetlerimizde de en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Paketleme Hizmeti Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin İletişim Sayfasından Firmamızla İrtibat Kurabilirsiniz.