•  

  0532 061 27 70

 •  

  info@envoylojistik.com

 • English German Arabic Turkish

Mersin Deniz Taşımacılığı Hizmeti

Lojistik hizmetleri söz konusu olduğunda en çok tercih edilen alanlarından birisi olarak karşımıza deniz taşımacılığı çıkar. Bu durum hem door to door taşımacılık için hem de yüklü nakliyat hizmetleri için de geçerli olmaktadır. Kendine özgü ve taşıma sistemine sahip olan deniz yolu taşımacılığının pek çok önemli avantajı sunuyor olması; sıklıkla tercih edilmesini de mümkün kılar. Mersin gibi liman kentlerinde deniz yolu taşımacılığının gelişim gösterdiğini de söyleyebiliriz. Mersin lojistik hizmetleri bakımından çok önemli bir merkez olduğu için şehirde hareketli bir deniz yolu taşımacılığının bulunduğu bilinmektedir. Envoy Lojistik olarak deniz yolu taşımacılığı hizmetinin mükemmel kalitede sunulmasında sorumluluk üstleniyoruz. Böylece tam da aradığınız güvenli ve hızlı bir taşımacılık hizmetini de sizlerle buluşturuyoruz.

Ürün ve eşyaların taşınması söz konusu olduğunda en güvenli taşımacılık alanlarından birisi de deniz yolu taşımacılığı hizmetleridir. Üstelik günümüz koşullarında deniz taşımacılığının karayolu ve havayolu taşımacılığına entengre bir şekilde hizmet sunabilme kapasitesine sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Dolayısıyla deniz yolu taşımacılığının hizmet sunduğu alanlar her geçen gün itibariyle genişlemektedir. Günümüz itibariyle en popüler taşımacılık biçimi olarak karşımıza çıkan denizyolu taşımacılığı; Mersin kentinde de etkili bir düzeyde sunulmaktadır. Zira Mersin lojistik konusunda son derece elverişli bir kent özelliğine de sahiptir. Ayrıca Envoy Lojistik olarak Mersin kentinden uluslar arası bir taşımacılık hizmetini sunabiliyoruz. Böylece Mersin kentinde her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda iddialı bir hizmetin de adresi konumunda yer alıyoruz.

Deniz Taşımacılığının Avantajları

Elbette ki deniz taşımacılığı çok sayıda önemli avantajı sunabilen bir sektör olarak tanımlanmaktadır. Bu durumun doğal sonucu olarak günümüz itibariyle lojistik hizmetlerinde en popüler alanlardan birisi de deniz taşımacılığı hizmetleridir. İşte deniz yolu taşımacılığının ön plana çıkan avantajları:

 • Dağıtım merkezleri açısından deniz yolu taşımacılığı pratiktir
 • Yakıt tüketimi bakımından deniz yolu taşımacılığı son derece tasarrufludur
 • Toplam maliyet göz önünde bulundurulduğunda taşıma maliyeti daha azdır
 • Özellikle büyük çaplı sanayi hammaddesi gibi malzemelerin pratik bir şekilde taşınmasını sağlar
 • Uluslar arası ticaretlerde deniz yolu taşımacılığı son derece pratik bir taşımacılık hizmeti sunar

Mersin gibi büyük şehirlerde ticari hayatta geliştiği için deniz yolu taşımacılığına etkili bir düzeyde ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanması noktasında Envoy Lojistik mükemmel çözümler ortaya koyar! Böylece Mersin lojistik hizmetlerinin karşılanması noktasında da başarılı bir kent olarak tanımlanır. Envoy Lojistik olarak her zaman yüksek kalite standartlarına sahip ve güvenli bir deniz yolu taşımacılığını sunmak konusunda kabiliyetli bir firmayız. Bu durum ise firmamızın %100 müşteri memnuniyeti oluşturması noktasında etkili bir hizmetin adresi konumunda yer almasını mümkün hale getirir!

Günümüzde Deniz Taşımacılığı Hizmetleri

Deniz taşımacılığı teknolojinin gelişmesine paralel olarak çok daha etkili bir düzeyde hizmet sunmaya başlamıştır. Eski dönemlere nazaran çok daha yüksek teknolojileri barındıran yük gemilerinin üretilmiş olması; deniz yolu taşımacılığını da ön plana çıkarır. Yine organizasyon becerisinin artış olması; deniz yolu taşımacılığının diğer taşımacılık alanlarıyla ilgili uyumlu bir çalışmanın içerisinde yer almasını da mümkün kılar.

Envoy Lojistik olarak deniz yolu taşımacılığını hem karayolu hem de havayolu taşımacılığıyla organize bir şekilde yürütebiliyoruz. Böylece son derece pratik taşımacılık hizmetlerinin de adresi konumunda yer alıyoruz. Mersin lojistik ihtiyacının karşılanmasında etkili bir firma olduğumuz için kentte tam da aranılan nitelikteki bir taşımacılık hizmetini sunabiliyoruz. Böylece her zaman yenilikçi, gelişimsel ve müşteri odaklı bir taşımacılık hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

Deniz Taşımacılığı Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin İletişim Sayfasından Firmamızla İrtibat Kurabilirsiniz.